Produkty pro speciální vozidla

New content item

Delší životnost a nižší valivý odpor: řada plnopryžových kol Continental s novou běhounovou směsí.

08/03/2018
SC20+

SC20+ rozšiřuje nabídku v portfolio. Kombinuje všechny výhody svých předchůdců: vyšší motohodinový výkon jako u SC20 Mileage+ s nízkým valivým odporem, jako je u SC20 Energy+.

Delší životnost a nižší valivý odpor: řada plnopryžových kol Continental s novou běhounovou směsí.

  • Řada Plus s novou běhounovou směsí pro vysoký kilometrový výkon s nízkým valivým odporem
  • Zefektivnění nabídky pro snadnější a lepší výběr správného produktu
  • Zlepšení životnosti až o 20% na tvrdých abrazivních površích

Technologická společnost Continental dále optimalizuje sortiment plnopryžových kol. Nová řada Plus je dostupná od začátku ledna 2018. Čtyři typy plnopryžových kol SC20+, CS20+, CSEasy SC20+ a SH12+ mají novou běhounovou směs Plus, která ideálně kombinuje výhody dlouhé životnosti (velkého počtu ujetých motohodin) s nízkým valivým odporem. Continental také zefektivňuje svou nabídku plnopryžových kol tak, aby zákazníci měli výběr správného produktu snadnější. "Díky běhounové směsi Plus nebudou muset zákazníci volit mezi SC20 Energy+ a SC20 Mileage+," vysvětluje Julian Alexander, manažer produktové řady material handling v Continental Commercial Specialty Tires (CST).

"Podařilo se nám také výrazně vylepšit nástupce kol CS20, CSEasy SC20 a SH12, zejména z hlediska životnosti plnopryží při použití v externím prostředí”.


Continental SC20+

Dezén SC20+ kombinuje všechny výhody předchůdce. Díky nové běhounové směsi Plus nabízí daleko vyšší motohodinový výkon jako SC20 Mileage+ a stejný nízký valivý odpor jako SC20 Energy+. Výsledkem jsou nižší servisní a provozní náklady. Odolné kolo SC20+ je ideálním řešením zejména na nerovných površích, jako jsou zámková dlažba nebo dlažební kostky. Osvědčený a prověřený design běhounu zaručuje vysokou trakci. Běhoun díky své pružné směsi nabízí maximální odolnost proti defektům a průrazům, což snižuje opotřebení a prodlužuje životnost kol. Toto kolo je ideální pro intenzivní použití, jak ve vnitřních prostorech, tak i v exteriérech.


Continental CS20+

Díky uzavřenému ramenu bočnice minimalizuje dezén CS20+ vibrace a zajišťuje, v co nejvyšší možné míře, tichý provoz. Souvislé běhounové bloky zabraňují prokluzu kola. Kromě toho nabízí dobrou boční stabilitu, díky které je kolo velmi agilní při zatáčení. Díky nové směsi kolo nabízí vyšší motohodinový výkon. Je ideální pro použití ve skladech a dalších oblastech s tvrdým a rovným povrchem, kde je vyžadována velmi dobrá manévrovatelnost.


Continental CSEasy SC20+

CSEasy SC20+ nabízí nejenom všechny výhody SC20+, ale také díky speciálnímu adaptéru umožňuje snadnou montáž bez použití montážního lisu. To eliminuje potřebu externích servisních služeb, což vede k výrazné úspoře času i nákladů. Jak nově použitá běhounová směs Plus, tak i adaptér redukují vznik tepla v kole, což výrazně napomáhá celkové odolnosti. Stejně jako u všech ostatních plnopryžových kol s novou běhounovou směsí Plus, i CSEasy nabízí zvýšený motohodinový výkon a snížený valivý odpor. Výsledkem je bezkonkurenční produkt pro náročné použití v interiérech a exteriérech.


Continental SH12+

Dezén SH12+ je dodáván s novou běhounovou směsí, která jej činí odolnějším. Hladké plnopryžové kolo nabízí komfort, pohodlí a vysokou odolnost proti poškození a defektům. Je ideální pro použití v interiérech - zejména na tvrdých a hladkých plochách velkých skladů. Continental představí své nejnovější výrobky i vývoj v segmentu pneumatik na Hannover Messe, místo tradiční výstavy CeMat. Spolu s dalšími inteligentními klíčovými technologiemi společnosti Continental bude nové portfolio plnopryžových plášťů vystaveno v hale 5, stánek E18 od 23. do 27. dubna 2018.

Kontakt
New content item
Magda Nagy

Marketing Communication CZ/SK 

Continental Barum s.r.o.
Objízdná 1628
76502, Otrokovice
Česká republika

+420 577 513 289