Produkty pro speciální vozidla

Zemědělské pneumatiky

Spolupráce: Continental a Toyota Material Handling

07/06/2018
  • Elektrický vysokozdvižný vozík Toyota Traigo80 je už z výroby dodáván na plnopryžovém kole Continental SC20+
  • Toto kolo spojuje nejvyšší kilometrový výkon s nízkou spotřebou energie – což je pro elektrické vysokozdvižné vozíky ideální kombinace

 

Otrokovice, červen 2018. Continental a Toyota Material Handling oznámili spolupráci. Všechny vysokozdvižné vozíky Traigo80 jsou od dubna 2018 standardně vybaveny plnopryžovými koly Continental SC20+. "Rozhodnutí o změně používaných kol je reakcí na zpětnou vazbu od zákazníků. Ti vyžadují pružnější a vysoce odolná plnopryžová kola", říká Giorgio Polonio, generální ředitel společnosti Toyota Material Handling Manufacturing Italy. "Tyto vlastnosti jsou obzvlášť důležité pro řadu Traigo80, který je určen pro intenzívní použití uvnitř i venku".

180522_Conti_Port_Plus_Logo_web

SC20+

SC20+ snižuje nejen náklady na servis a údržbu, ale také spotřebu energie vysokozdvižných vozíků. "SC20+ spojuje to nejlepší ze dvou světů: nejen že nabízí dlouhý motohodinový výkon, ale také šetří cennou energii i na abrazivních površích," říká Julian Alexander, produktový manažer Material Handling společnosti Continental. Kolo má novou běhounovou směs, která kombinuje motohodinový výkon s nízkým valivým odporem. Je odolné proti opotřebení a proražení. Obzvlášť vyniká při intenzívním využívání uvnitř i venku na nerovných površích – jako dlažební kostky nebo zámková dlažba.

Kontakt
New content item
Magda Nagy

Marketing Communication CZ/SK 

Continental Barum s.r.o.
Objízdná 1628
76502, Otrokovice
Česká republika

+420 577 513 289