Produkty pro speciální vozidla

Zemědělské pneumatiky

TractorMaster: Continental rozšiřuje portfolio zemědělských pneumatik o nový plášť pro silné traktory

29/08/2018

Nová pneumatika TractorMaster bude dostupná od půlky září 2018.

  • Zdokonalená traktorová pneumatika s novou technologií D.fine
  • První rozměry pneu TractorMaster s profilem 65 budou k dispozici od poloviny září
  • Následovat budou i další velké rozměry s profilovým číslem 70 a 75


Continental rozšiřuje svoji nabídku pneumatik pro zemědělský sektor. Nový zdokonalený plášť TractorMaster doplňuje nabídku standardních pneumatik Tractor70 aTractor85, které jsou na našem trhu dostupné už od loňského roku.

TractorMaster s novou technologií D.fine

Stejně jako standardní pneumatiky pro traktory, tak i novinka TractorMaster přichází s unikátní technologií flexibilní kostry pod patentovaným označením N.flex a speciálně vyvinutou technologií jádra patky vinutou z jednoho kusu drátu. Vysoká elasticita nového, unikátního nylonu, který se využívá pro výrobu kostry, tak zajišťuje robustnost pneumatiky a zvyšuje odolnost kostry proti proražení.

Nově vyvinutá D-fine technologie tvaru dezénu zajistila o 5% větší celkovou kontaktní plochu dezénu v porovnání se standardní pneumatikou. Došlo tak k zásadnímu rozšíření záběrového zubu.

Pneumatiky se budou vyrábět v novém výrobním závodě v portugalském Lousadu. První rozměry 540/65R28 a 650/65R38 budou k dispozici od půli září. Další rozměry v této dezénové řadě přibudou v následujících měsících.

Kontakt
New content item
Magda Nagy

Marketing Communication CZ/SK 

Continental Barum s.r.o.
Objízdná 1628
76502, Otrokovice
Česká republika

+420 577 513 289