Produkty pro speciální vozidla

Zemědělské pneumatiky

Valtra SmartTour: Continental Oficiální Partner této akce

18/01/2019
1_Valtra SmartTour Tractor on Continental TractorMaster (2) Kopie
  • Traktory, které se zúčastní oficiální výroční 5. SmartTour, budou vybavené zemědělskými plášti TractorMaster

Hanover/Suolahti, 17. ledna 2019. Continental je partnerem finského výrobce zemědělské techniky Valtra: technologická společnost podpoří letošní Valtra SmartTour. Traktory, které vyrazí na tuto SmartTour, budou vybavené pneumatikami Continental TractorMaster. Continental také na všech místech konání SmartTour vystaví kompletní portfolio svých zemědělských plášťů – počínaje již zavedenými produkty Tractor70 a Tractor85, které v sobě nesou celou řadu technologických inovací. Patentovanou technologií N.flex, která využívá speciální nylon se zvýšenou elasticitou pro větší pružnost kostry počínaje, novou konstrukcí patky vinuté z jednoho kusu lana, která zjednodušuje obouvání na ráfek, konče. Samozřejmě, bude vystavena i novinka letošního roku: TractorMaster, pneumatika pro vysoce výkonné zemědělské stroje a pro použití jak na poli, tak na silnicích. Continental a Valtra pokračují ve spolupráci i v oblasti první výbavy: Série A od dceřinné společnosti Valtra AGCO přijíždí k zákazníkům už od října 2018 na pneumatikách Tractor70 aTractor85.

Připraven vyrazit: Traktor Valtra A114 na pneu Continental TractorMaster

Valtra SmartTour: 20 Evropských zemí, více než 30.000 km

Výroční roadshow zemědělské techniky Valtra vyrazí na dlouhou cestu. Přes 20 evropských států ujede více než 30.000 km! Na každé zastávce budou mít zákazníci i fanoušci obou značek šanci zažít nejen interaktivní prezentaci, ale budou si moci i osobně vyzkoušet novou generaci traktorů A, N, T a S. Valtra SmartTour startuje už v lednu 2019.


TractorMaster: Nová pneumatika s d.fine technologií

Všechny traktory, které pojedou SmartTour (série A, N, T i S), budou vybavené pneumatikami Continental TractorMaster. Tato pneumatika je absolutní novinkou v zemědělském portfoliu prémiové značky a využívá celou řadu technologických inovací – od N.flex technologie kostry, která využívá nový vysoce elastický nylon pro vyšší odolnost kostry, až po speciální D.fine technologii, která zajišťuje dezénu TractorMaster celou řadu odlišností: charakteristický mírný úklon záběrového zubu, který zajistí plynulejší odvalování pláště, masívnost díky které narostla kontaktní plocha v porovnání s jinými prémiovými produkty o 5%. V neposlední řadě je důležitá i větší výška záběrového zubu nebo překryv záběrových zubů ve středové části dezénu, který přispívá k lepšímu komfortu při jízdě na silnici.

Kontakt
New content item
Magda Nagy

Marketing Communication CZ/SK 

Continental Barum s.r.o.
Objízdná 1628
76502, Otrokovice
Česká republika

+420 577 513 289