Produkty pro speciální vozidla

Zemědělské pneumatiky

Continental rozšiřuje nabídku pro pevné dampry: RDT-Master se směsí odolnou proti průrazu

22/03/2019
RDT-Master je nyní dostupná v provedení odolném proti průrazu

RDT-Master je nyní dostupná v provedení odolném proti průrazu

  • Směs odolná proti proražení vyvinutá speciálně pro použití na hrubých a abrazívních površích
  • Nové směs doplňuje standardní variantu směsi pro RDT-Master

Continental dále rozšiřuje portfolio pneumatik pro stavební a těžební průmysl. Tato technologická společnost nedávno uvedla na trh novou směs pro svůj produkt RDT-Master, který je určen pro použití na pevných damprech. Tato směs, která je odolná proti průrazu, je vyvinutá zejména pro použití na hrubých a abrazívních površích. Tedy všude tam, kde se pneumatiky pohybují po ostrém štěrku a kamení.


RDT-Master CR s novou směsí, která zajistí jak odolnost proti průrazu, tak dlouhou životnost.

Nároky na off-road pneumatiky neustále rostou – zejména pro stroje, které se používají v těžebním či stavebním průmyslu. Pneumatiky se současně musí individuálně přizpůsobit danému použití. Dezén RDT-Master cut-resistant (CR) byl vyvinutý speciálně pro použití na pevných damprech. Tato vozidla jsou často používána v náročném terénu, kde je zásadní zejména odolnost proti průrazu a průřezu pneumatik. Díky nově vyvinuté polymerové směsi na bázi vysoce syntetického kaučuku a vybraným komponentům nabízí RDT-Master CR odolnost proti opotřebení a ochranu proti průrazu při zachování dobré úrovně odvodu tepla.

Nová směs odolná proti průrazu – polymery na bázi syntetického kaučuku.

Nová směs odolná proti průrazu – polymery na bázi syntetického kaučuku.

Nová RDT-Master doplňuje řadu EM plášťů ve značce Continental

RDT-Master CR, která je v současné době k dispozici, vyniká ochranou kostry proti poškozením průrazem. Inovativní otevřený dezén ramena pneumatiky zaručuje dobré samočisticí vlastnosti i lepší trakci. Nová směs doplnila standardní směs pro RDT-Master, která je nejvhodnější pro použití na různých površích.

Druhá verze dezénu RDT-Master ST (standard) – obsahuje vyváženou směs, která zajišťuje delší životnost pláště než dezén RDT-Master CR, který má však větší odolnost proti průrazu.

Kontakt
New content item
Magda Nagy

Marketing Communication CZ/SK 

Continental Barum s.r.o.
Objízdná 1628
76502, Otrokovice
Česká republika

+420 577 513 289