Produkty pro speciální vozidla

Zemědělské pneumatiky

Tour de France: Zemědělské pneumatiky Continental jsou poprvé součástí fenomenálního závodu

29/06/2021
  • “La Passion de la Terre”: Continental car, transparenty, traktory a LED bannery na trase Tour de France letos poprvé propagují take zemědělské pneumatiky Continental
  • Pneumatiky s vysokou životností a kilometrovým výkonem podporují zemědělce v jejich práci

V létě patří francouzské silnice opět profesionálním cyklistům. 21 etap Tour de France provede závodníky I návštěvníky nejrůznějšími francouzskými regiony, včetně zemědělských oblastí Bretaně, Bourgogne a Auvergne. Continental,  jako jeden z pěti hlavních partnerů Tour de France, je zde stale více viditelný. V posledních letech byla Tour spojena s velkou prezentací  osobních, cyklo a moto pneumatik Continental. Letos bude poprvé součástí Tour de France take prezentace zemědělských pneumatik Continental.

"Tour de France je pro nás -  Continental -   každoročně přirozeným vrcholem letní sezony." Některé etapy se vyznačují výhledy na téměř nekonečnou zemědělskou půdu. Právě tam budou viditelné naše vysoce výkonné zemědělské pneumatiky,“ vysvětluje Benjamin Hübner, manažer produktové řady zemědělských pneumatik ve společnosti Continental. "Naše pneumatiky znamenají odolnost, bezpečnost a pohodlí - v terénu i na silnici, na automobilech, jízdních kolech, traktorech nebo užitkových vozidlech. Partnerství s Tour de France vše dokáže jedinečně zobrazit. “

La Passion de la Terre - Zemědělské pneumatiky v centru pozornosti

Zemědělské pneumatiky Continental jsou na  letošní Tour de France viditelné na polích s francouzským sloganem „La Passion de la Terre“ (volne přeloženo jako Vášeň pro Zemi). Zemědělské pneumatiky jsou rovněž součástí  “Continental car”, který doprovází účastníky na všech etapách. Na prvních třech rychlostních úsecích jsou instalovány velké bannery, dale   traktory se zemědělskými  pneumatikami podél trasy, které rovněž  prezentují zemědělské portfolio společnosti Continental. Animovaný LED banner zdraví cyklisty ve vybraných etapových cílech a závěr Tour na pařížské Champs Elysée budou doprovázet krátké reklamní klipy.

Continental a dlouholeté zkušenosti se zemědělskými pneumatikami

Zemědělské pneumatiky musí být všestranné. Rozsáhlé portfolio pneumatik společnosti Continental nabízí farmářům robustní “partnery”, které poskytují maximální výkon na různých půdách, při různých zatíženích a při různých rychlostech. První zemědělská pneumatika Continental byla uvedena na trh v roce 1928. Na základě svých mnohaletých zkušeností společnost Continental neustále investuje do inovací, aby mohla ideálně reagovat na potřeby zákazníků.

Kontakt
New content item
Magda Nagy

Marketing Communication CZ/SK 

Continental Barum s.r.o.
Objízdná 1628
76502, Otrokovice
Česká republika

+420 577 513 289